O nás

PODNIKATELSKÝ PŘÍBĚH ZDEŇKA HOLCAPFLA

vlastníma očima

Od malička mě bavila technika a život mě zavedl až ke strojnímu inženýrství. Po maturitě na strojní průmyslovce jsem započal další vzdělávání a absolvoval jsem Fakultu strojního inženýrství na VUT v Brně. Po VUT jsem se rozhodl založit si vlastní živnostenské oprávnění. V té době jsem ještě získával zkušenosti na zaměstnanecké pozici jako konstruktér, projektant a dohled nad projekty ve výrobě. Pracoval jsem pro větší výrobní firmu a nedílnou součástí mojí činnosti byla také každodenní spolupráce s obchodním a výrobním oddělením.

Díky skvělým vztahům s kolegy, jsme vždy našli společné řešení pro každou změnu, kterou bylo potřeba včas podchytit pro obchodní jednání nebo v samotném výrobním procesu. Výroba i montáž, včetně každodenní práce s 3D softwarem, pro mě byly cennou praktickou zkušeností u každého navrhovaného zařízení. Měl jsem možnost dohlédnout na celou realizaci ve výrobě, zda je vše v souladu s výrobní dokumentací a jestli může dále proběhnout předání na oddělení technické kontroly před expedicí. Za všechny zkušenosti získané v zaměstnání jsem velmi vděčný, jelikož byly výborným startovním můstkem pro současné podnikání, kterým je odborná konstruktérská praxe.


JAK JE TO S NAŠÍM TÝMEM

Už během zaměstnání mě oslovili noví klienti s nabídkami ke spolupráci. Nejednalo se o malé projekty a ukončení pracovního poměru bylo nevyhnutelné, pokud jsem do toho chtěl jít naplno. Nebylo to jednoduché rozhodnutí, ale jako člověk vítající změny jsem dlouho neváhal. Díky široké síti kontaktů, kterou jsem během podnikání získal, jsem dal dohromady tým konstruktérů, se kterým spolupracuji. Našim klientům tedy můžeme nabídnout prověřenou spolupráci i na velkých projektech, kterou denně poskytujeme našim klientům.


AKTIVNÍ SPOLUPRÁCE ZE STRANY KLIENTŮ

Zajímá nás, jak se našim klientům daří, a chceme znát stav našich zakázek i během jejich výroby a realizace. Díky tomu jsme neustále v obraze a můžeme přistupovat k jakýmkoliv řešením rychle a komplexně. Spolupracujeme především s klienty, kteří nám důvěřují a informují nás. Jsem rád, že odhodlání zapojit se je u našich klientů standardem.


DŮVĚRA NA PRVNÍM MÍSTĚ

Každý náš klient si může být jistý, že z naší strany bude naprosto zachován profesionální přístup, a dokumentace nebude komukoliv dalšímu předána. Podílíme se i na projektech, které podléhají smlouvám o mlčenlivosti. Portfolio našich projektů v roce 2018 navíc obohatila spolupráce s klienty, se kterými spolupracujeme na vývojových projektech dotovaných evropskou unií.

Ing. Zdeněk Holcapfl

Realizovaná konstrukční řešení

16 let ve strojírenství
64 dokončených zakázek
21 spokojených klientů

Reference


Reference je nejlepší zpětná vazba. Podívejte se, co o spolupráci s námi řekli lidé z praxe.

S prací konstrukční kanceláře jsme spokojeni, objednané zakázky byly v požadovaném termínu splněny, komunikace s dodavatelem byla vždy bezproblémová.

Ing. Jaroslav Musil
obchodně technický manažer
Kovo Staněk, s.r.o.

Spolupráce s Ing. Holcapflem je velmi efektivní jak z pohledu technické erudovanosti, tak i rychlé a věcné komunikace. Cením si také lidského přístupu, který je důležitý při dlouhodobých projektech.

Ing. Radek Kanovský
jednatel
RAVEO s.r.o.

Konstrukční kancelář pana Zdeňka Holcapfla doporučuji na základě osobních zkušeností. Sám za sebe ji mohu doporučit každé výrobní společnosti, která potřebuje řešit konstrukční návrhy jednoúčelových strojů externí formou. Můžete se spolehnout na kvalitní výrobní výkresy k vašemu zařízení, stoprocentní funkčnost a bezproblémovou komunikaci založenou na důvěře.

David Hrubý
programátor
OSVČ